Fotokniha Trampského muzea

Kamarádky a kamarádi,
29.4.2023 bylo na zámku v Doudlebách nad Orlicí slavnostně otevřeno Stálé trampské muzeum. Zúčastnilo se cca 400 kamarádů z České a Slovenské republiky.

Šerif Tramp clubu Bratislava, kamarád Džipo vyrobil Fotoknihu z této akce a pokud je kniha vydávána v době slevy vychází na 350,- Kč bez poštovného na dobírku.
Pokud by jste měl někdo o tuto knihu zájem, napište nám svoji adresu, telefon, počet výtisků a my Vám objednání knihy zprostředkujeme. Foto obalu knihy přiloženo.
Kamarádi ze Slovenské republiky se mohou obracet přímo na kamaráda Džipa, email : ludovitt@gmail.com nebo ludovit.t@chello.sk, tel. : +421 905 497 785,  způsob dodání na dobírku, nebo vyzvednout osobně po vzájemné dohodě termínu převzetí.
Kamarádi z České republiky se mohou obracet na kamaráda Freda, email : jirka.fred@gmail.com , tel. +420 7332 340 998, způsob dodání na dobírku, nebo vyzvednout osobně po vzájemné dohodě termínu převzetí

Termín dodání cca v průběhu IV.Q. 2023

Děkujeme Vám za Váš zájem o Trampské muzeum.

Tým trampského muzea